Koszulki T-shirt

Koszulki Mogilno | w3m.pl
Koszulki T-shirt – to najpopularniejszy produkt z grupy odzieżowej w naszej ofercie. Noszony nie tylko przez zwolenników luźnego/niezobowiązującego stylu lecz również przez  właścicieli firmy. T-shirt jest uwielbiany za swoją wygodę oraz miękkość. Jego dodatkowe oznakowanie pozwala wyrazić siebie – przynależność, samopoczucie czy poglądy. W naszej ofercie kroje klasyczne, fit, damskie, dziecięce. W ponad 30 różnych kolorach.

Polecamy bawełniane koszulki Adler Basic

Najpopularniejszym modelem bawełnianej koszulki t-shirt w naszej ofercie jest Basic. Jest to model z grupy family i występuje w krojach zarówno męskich, damskich i dziecięcych. Pełna rozmiarówka męska od XS do 3XL (dla kilku kolorów również 4XL) damskie od XS do 2XL. Wykonane w 100% z czesanej dzianiny bawełnianej o gramaturze 160 g/m2 w silikonowym wykończeniu. Model nie posiada szwów bocznych, dekolod z dodatkiem 5% elastynu oraz taśma wzmacniająca ramiona. Wykończenie silikonowe zapewnia przyjemną miękkość w dotyku, większy połysk oraz podkreśla ekskluzywny wygląd koszulki. Większa elastyczność silikonowanych włókien wpływa na zachowanie kształtu po pierwszym praniu i zapobiega mechaceniu się. Idealny jako odzież robocza i najczęściej wybierany przez naszych klientów.

Koszulki Basic występują aż w 33 kolorach kroju męskiego oraz 22 kolorach w kroju damskim.

Kolorystyka koszulek Basic

W naszym katalogu odzieży możecie sprawdzić aktualne ceny oraz dostępność modelu w danym kolorze i rozmiarze: męskie | damskie | dziecięce.
Do podanych cen należy doliczyć koszt oznakowania, który zaczyna się od 5zł.

Polecamy poliestrowe koszulki Adler Fantasy

Fantasy to nowoczesna koszulka nadająca się zarówno do codziennego noszenia jak i do uprawiania sportu. Wykonane w 100% z poliestru o gramaturze 150 g/m2. Poliester to oddychający i szybkoschnący materiał. Wykończenie dzianiny jako piki interlokowej wpływa na szybsze oddawania potu na zewnątrz. Dopasowany krój podkreśla sylwetkę zarówno w przypadku męskiego jak i damskiego kroju. Ten model koszulki cenią sobie wśród naszych klientów nie tylko sportowcy ale również np. ratownicy medyczni. Fantasy występują w 9 kolorach (krój męski) oraz 7 kolorach (krój damski).

W naszym katalogu odzieży możecie sprawdzić aktualne ceny oraz dostępność modelu w danym kolorze i rozmiarze: męskie i dziecięce | damskie.
Do podanych cen należy doliczyć koszt oznakowania, który zaczyna się od 5zł.

Zamawiamy odzież dla klientów przynajmniej raz w tygodniu i sprzedajemy również bez oznakowania.

Chcesz kupić koszulki z nadrukiem?

Zapraszamy do siedzimy naszej firmy!

Mogilno ul. Rynek 3
telefon kontaktowy: 500 55 69 69
e-mail: info@w3m.pl